חגיגת סוף הקיץ | 28-30.8.23

חוגגים את סוף הקיץ ברחובות:

זהבה בן, קובי פרץ, ליאור נרקיס, אלין גולן, "נורוז", נס וסטילה ("תיק קטן") ועידו בי בשלושה ימים של הופעות ללא עלות בפארק המייסדים ברחובות.

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו מופעים במשך שלושה ימים, במסגרת חגיגות סוף הקיץ, בין התאריכים 28-30.8.23, החל מהשעה 20:00 בפארק המייסדים, כשעל הבמה יופיעו מיטב האמנים המובילים – זהבה בן, קובי פרץ, ליאור נרקיס, אלין גולן ויובל דמרי.

היום האחרון יוקדש כולו למסיבת קיץ לנוער שתכלול הופעה של "נורוז", נס וסטילה ("תיק קטן") , עידו בי וליעד מאיר.

הכניסה לכל המופעים חופשית!

להסדרי חניה ונגישות >> לחצו כאן

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו שלושה ימים של מופעים בפארק המייסדים, בהשתתפות אמנים  מובילים, כאשר היום השלישי ייוחד לנוער שייהנה ממסיבת קיץ סוחפת בהובלת זמרים, כוכבי רשת וכוכבי ילדים ונוער.

החגיגות יפתחו ביום שני, ה-28.8 במופע מרגש עם מיטב להיטיה של הזמרת האהובה זהבה בן, ובהמשך יופיע הזמר קובי פרץ, במופע קצבי וסוחף עם כל הלהיטים המוכרים.

ביום שלישי, ה-29.8, האירוע יפתח עם הופעה של הזמר הרחובותי יובל דמרי, בהמשך תופיע הזמרת העולה, אלין גולן, בת העיר שגדלה בבימת הנוער ועושה את צעדיה הראשונים בעולם המוזיקה הישראלי. בשיאו של הערב יעלה לבמה הזמר המצליח ליאור נרקיס במופע מקפיץ וסוחף בחסות מפעל הפיס, המקיימת שנים רבות את פרויקט "בימות פיס" ברחבי הארץ.

ביום רביעי, ה-30.8, נחתום את אירועי חגיגות סוף הקיץ במסיבה סוחפת לנוער עם כוכבי הנוער והרשת "נורוז" ("דובשניה", "ללב נכנסת", "חוף על הקטינו") נס וסטילה ("תיק קטן"), עידו בי וליעד מאיר.

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "הקיץ גדוש בפעילויות והופעות לכל המשפחה, בגנים, בפארקים ובמרכזי החברה העירונית. דאגנו שגם חגיגות סיום הקיץ יהיו שמחות ומהנות במיוחד - שלושה ימים של חגיגות עם האמנים המובילים במדינה בהופעות משובחות. ייחדנו גם לבני הנוער חגיגה בלתי נשכחת שכוללת הופעות של כוכבי הנוער הגדולים. אני מזמין את כל התושבים לחגוג וליהנות איתנו!"

להסדרי חניה ונגישות >> לחצו כאן