חוגגים עצמאות ברחובות | 25.4

חוגגים עצמאות ברחובות

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את התושבים לחגיגות לרגל יום העצמאות ה-75 למדינה, שתתקיימנה ביום שלישי, 25.4, החל מהשעה 20:00.

על הבמה המרכזית, בפארק המייסדים, בהנחיית אוראל צברי, יעלו ויופיעו עידן עמדי, עדן מאירי, DJ עידו בי, תמר רדה ואומני הילדים עופר ומאור.

על במת הזמר הים-תיכוני יופיעו דודו אהרון, דנה לפידות ועוד, בבמת הזמר העברי יופיעו אלון אלוארצ'יק שיארח את אפרים שמיר, נורית גלרון, ליאון רוזנברג ולהקתו במופע שירי שנות ה-80. בבמת הזמר החסידי יופיעו שוקי סלומון, אלירן שדה, להקת "רוח השדה", אלירן דורי, אריאל קנדבי ויונתן מלכה ועוד.

להסדרי תנועה, חניה ונגישות לחצו כאן 

את הבמה המרכזית, בפארק המייסדים, ינחה השחקן הרחובותי אוראל צברי, ואת רצף המופעים יפתחו הצמד הקומי האהוב על הילדים "עופר ומאור" במופע סטנדאפ לכל המשפחה. תמר רדה ולהקתה יקפיצו את הקהל לצלילי מוסיקה אתיופית אותנטית, ואחרי מופע מרהיב של זיקוקים שקטים, יעלו ויופיעו עידן עמדי, עדן מאירי וה-DJ עידו בי, שירקיד את בני הנוער והצעירים. כמו כן, בחלקו הראשון של הערב, נפגוש על הבמה המרכזית את להקות הזמר של בימת הנוער רחובות, להקות המחול "הדרי רחובות" ולהקות מקומיות נוספות.

לחובבי הזמר העברי, תחכה במה מיוחדת בגן המגינים, ברחבת יד לבנים, עליה יופיעו יופיעו אלון אלוארצ'יק, שיארח את אפרים שמיר, נורית גלרון, ליאון רוזנברג ולהקתו במופע שירי שנות ה-80. את במת הזמר העברי תנחה ותלווה בשירה שיר שאלתיאל.

במת הזמר הים תיכוני תמוקם בפינת הרחובות הרצל ורחל הרשנזון ועליה יופיעו דודו אהרון, דנה לפידות, אבי סינואני, נריה חובב, גולן אברהם, לירון ציוני, נתי לב ולירן טל. את האירוע ינחה משה ענקי.

בבמת הזמר החסידי, שתפעל בפינת הרחובות הרצל וברנר, יופיעו שוקי סלומון, אלירן שדה, להקת "רוח השדה", אלירן דורי, אריאל קנדאבי, נועם יליזרוב ויונתן מלכה. את האירוע ינחה ליאור ניצן.

הפקה: מחלקת אומנויות הבמה והפקות בחברה העירונית.