חגיגות המימונה | 14.4.23

תרבחו ותסעדו: חגיגת המימונה עם הפרויקט של רביבו בפארק המייסדים

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את תושבי העיר לאירוע מימונה עירוני בפארק המייסדים, שיתקיים ביום שישי, 14.4, בין השעות 15:00-12:00 בפארק המייסדים.

החגיגה תתקיים עם מאהל אירוח מסורתי ותכלול את הופעתם של "הפרויקט של רביבו", שירה ופיוט מרוקאי אותנטי עם האמנים פייסל בנהאדו ממרוקו ואוריאל שי.

הכניסה חופשית!

להסדרי חניה ונגישות לחצו כאן 

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את תושבי העיר לחגיגת מימונה עירונית בפארק המייסדים, ביום שישי, 14.4, בין השעות 15:00-12:00.

במסגרת החגיגות, יארח ראש העיר, רחמים מלול, את התושבים במאהל אירוח מסורתי שהובא ממרוקו, כשהנוכחים יוזמנו להתכבד בכיבוד מסורתי שיכלול מופלטות כיד המלך. המימונה ברחובות מהווה מוקד עליה לרגל לתושבי האזור, אישי ציבור ומכובדים נוספים.

במסגרת חגיגת המימונה השנה, על הבמה המרכזית יופיע ההרכב המוזיקלי "הפרויקט של רביבו" והאומנים האותנטיים פייסל בנהאדו ממרוקו ואוריאל שי. המופעים יתקיימו לצד אוהל אוריינטלי מרהיב ביופיו.

ראש העיר רחובות, רחמים מלול: "חג המימונה הפך זה מכבר לחג מסורתי של כל בית ישראל, חג של שפע והכנסת אורחים. רחובות תחגוג את המימונה כמיטב המסורת ואני מחכה לפגוש אתכם באוהל האירוח המסורתי עם אמנים משובחים ושירים אותנטיים - בואו לשמוח!"

ח"מ ומחזיק תיק התרבות, עודד עמרם: "גם השנה נשמח את תושבי רחובות עם האירוע שחותם את אירועי פסח - ליל המימונה. נחכה לכם שם עם מגוון של אמנים בהופעות מרימות ועם אוהל האירוח המסורתי. מוזמנים ומוזמנות!"

מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל: "החברה העירונית מזמינה את הציבור לחגיגות המימונה המסורתיות במסגרת חג האביב, בואו ליהנות מההופעות הטובות של האמנים, ממוזיקה מרוקאית ומאכלים אותנטיים. תרבחו ותסעדו!"

חגיגת המימונה העירונית תתקיים ביום שישי, 14.4, כ"ג בניסן תשפ"ג, החל מהשעה 12:00, בפארק המייסדים, רח' לבקוביץ' פינת הרצל.