צעדת האביב רחובות | 10.4.23

כל המשפחה מוזמנת: צעדת האביב רחובות תשפ"ג בסימן 'יציאת מצרים'

במסגרת חגיגות האביב בעיר, עיריית רחובות והחברה העירונית יערכו גם השנה את צעדת האביב ברחובות, בשני מסלולים מעגליים - מסלול ארוך של 6 ק”מ ומסלול קצר של 4 ק”מ, שניהם ברמת קושי בינונית-קלה, עם מגוון פעילויות לכל המשפחה לאורך המסלול ובסיומו.

הצעדה תתקיים בחוה"מ פסח, 10.4, יום ב', הזינוק מאתר הפרדסנות בין השעות 9:30-8:00, לא תתאפשר יציאה לאחר השעה 9:30.

ההשתתפות ללא עלות, בהרשמה מראש בלבד!

להרשמה לצעדה לחצו כאן

לצפייה במפת המסלולים לחצו כאן

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו, גם השנה, את צעדת האביב המסורתית ביום ב', 10.4, חול המועד פסח, והשנה - בסימן "יציאת מצרים". ההזנקה לצעדה תתבצע מאתר הפרדסנות ע"ש מינקוב, בין השעות 9:30-8:00.

הצעדה תעבור באתר הפרדסנות ההיסטורי והמשפחות הצועדות ייהנו מתחנות הפעלה לאורך שני מסלולים חווייתיים של 6 ק”מ או 4 ק"מ, לבחירת הצועדים, ברמת קושי בינונית - קלה שתאפשר לבני כל הגילאים לקחת בה חלק. המסלול אינו מתאים לעגלות ילדים וכיסאות גלגלים. בסיום יגיעו הצועדים לאתר הפרדסנות להפנינג סיום חגיגי במתחם, הכולל תחנות פעילות חווייתיות לכל המשפחה. לא תתאפשר כניסת בעלי חיים, למעט חיות שירות לטובת המסתייעים.

מלבד הצעידה, שהינה בסימן 'יציאת מצרים', ייהנו המשתתפים ממגוון פעילויות שילוו אותם במשך הדרך ביניהן: הדרכות, הסברים, חידונים, אמנים, מופעים, מתחמי פעילות כגון: קארטינגים חשמליים לילדים, אופניים מיצרים חשמל לילדים, תחנת יצירות לחג, להטוטני קרקס, מוזיקאים, פעילות טאבון שוקולד ועוד. לנוחיות המשתתפים יוצעו תחנות צל וריענון לאורך מסלול הצעדה שתעבור באתר הפרדסנות ההיסטורי. סיום הצעדה ילווה בפעילויות ומופעים באתר הפרדסנות.

ראש העיר רחובות, רחמים מלול: "חגיגות האביב ברחובות מתקיימות עוד מאז ימיה הראשונים של המושבה רחובות ומאז ומתמיד שילבו ספורט, שירה וריקודים. אנו שמחים להמשיך את מסורת צעדת האביב רבת השנים החשובה הזו, שבין היתר חושפת את המשתתפים להיסטוריה של העיר".

חבר מועצת העיר ומחזיק תיק הספורט בעירייה, רועי שרעבי: "צעדת האביב תתקיים השנה בסימן יציאת מצרים, אירוע משמועתי וסמלי עבורנו כעם. אני מזמין את תושבי רחובות לבוא וליהנות מפעילות ספורטיבית ואביבית".

מנכ"ל החברה העירונית רחובות, אייל פרנקל: "צעדת האביב, מלבד היותה אירוע ספורט ופנאי לכל המשפחה, מהווה חוויה של ממש המשלבת ספורט עם זמן איכות משפחתי. אני מזמין את כולם להגיע ולחגוג איתנו את בוא האביב!".

לפרטים נוספים - אגף הספורט, החברה העירונית: 08-6683884