ניווט משפחתי לפורים | 8.3.23

מתחפשים ומחפשים – ניווט משפחתי לפורים!

עיריית רחובות והחברה העירונית שמחות להזמין את תושבי העיר והסביבה לפעילות ניווט חווייתית לכל המשפחה ברחבי העיר, ביום ד', 8.3, חופשת פורים, ההזנקה מפארק המייסדים בין השעות 10:00-9:00. לאורך הניווט, המשתתפים יעברו בין תחנות משמעותיות בעיר וילמדו על ההיסטוריה והסיפורים המיוחדים של העיר באמצעות חידות מאתגרות.

הפעילות ללא עלות וכרוכה בהרשמה מראש, להרשמה לחצו כאן

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את תושבי העיר רחובות והסביבה למשחק ניווט משפחתי, מהנה ומגבש בין רחובות העיר, ביום ד', 8.3, חופשת פורים. ההזנקה בפארק המייסדים, בין השעות 10:00-9:00. אורך המסלול הינו עד 2.5 ק"מ ומשך המשחק הוא כשעה וחצי. הניווט הינו רגלי והמשתתפים יוכלו לבחור בין מסלול קצר למסלול ארוך, קיים גם מסלול נגיש.

לאורך הניווט, המשתתפים יעברו בין תחנות משמעותיות בעיר, במרחב שבין הרחובות בנימין לויצמן, וילמדו על עברה ההיסטורי של העיר רחובות באמצעות מפת ניווט המשלבת כתבי חידות, הפעלות ומשימות משעשעות ומאתגרות באווירת חג הפורים.

בין הפותרים נכונה את כתב החידה יוגרלו 2 שוברים בסך 500 ש"ח לקניית ציוד ספורט.  

הניווט מתאים לכולם ואין צורך בציוד מיוחד או בהכנה מוקדמת. באירוע תינתן הדרכה למשתתפים.

הפעילות הינה ללא עלות וכרוכה בהרשמה מראש, להרשמה לחצו כאן

ראש העיר, רחמים מלול: ״אני שמח להזמין את תושבי העיר לפעילות ניווט משפחתית מגבשת ומאתגרת, המהווה הזדמנות להכיר טוב יותר את עירנו האהובה בפעילות חווייתית שמתאימה לכל המשפחה. אני מאחל לתושבי העיר חג פורים שמח, משפחתי ומהנה ביותר״.

מחזיק תיק הספורט, רועי שרעבי: "במסגרת חגיגות הפורים בעיר, מתבקש לחגוג גם בפעילות ספורטיבית כיאה לאופייה של העיר. במסגרת הניווט, יוכלו המשתתפים ליהנות מנקודות הציון השונות בעיר, להכיר את ההיסטוריה של העיר ולהתנסות בספורט הניווט".

מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל: "החברה העירונית שמחה להציע לתושבי העיר רחובות פעילות ספורטיבית לכל המשפחה בימי חופשת חג הפורים, לצד מופעי התרבות. אני מזמין את תושבי העיר והסביבה לבחור את המסלול המתאים להם וליהנות מחוויה מעשירה, פעילה, ספורטיבית ומהנה!".