25.3 | ניווט משפחתי לפורים

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את תושבות ותושבי העיר לפעילות ניווט חווייתית לכל המשפחה, ביום שני, 25.3, חופשת הפורים. ההזנקה מפארק המייסדים בין השעות 10:00-9:00. לאורך הניווט, המשתתפים יעברו בין תחנות משמעותיות בשכונת שעריים וילמדו על ההיסטוריה והסיפורים המיוחדים של העיר באמצעות חידות מאתגרות.

הפעילות ללא עלות וכרוכה בהרשמה מראש, להרשמה >> לחצו כאן

לאור הצלחת הפעילות בשנה שעברה, עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה את הניווט המשפחתי בפורים "מתחפשים ומחפשים", משחק ניווט מהנה ומגבש בין רחובות העיר בשכונת שעריים, ביום שני, 25.3.24, ט"ו באדר ב', חופשת פורים. ההזנקה מפארק המייסדים בין השעות 10:00-9:00. אורך המסלול הינו עד 2.5 ק"מ ומשך המשחק הוא כשעה וחצי. הניווט הינו רגלי והמשתתפים יוכלו לבחור בין מסלול קצר למסלול ארוך, קיים גם מסלול נגיש.

לאורך הניווט, המשתתפים יעברו בין תחנות משמעותיות בשכונת שעריים וילמדו על עברה ההיסטורי של העיר רחובות ושל השכונה, באמצעות מפת ניווט המשלבת כתבי חידות, הפעלות ומשימות מאתגרות ברוח חג הפורים. בין הפותרים נכונה את כתב החידה יוגרלו 2 שוברים בסך 500 ש"ח לקניית ציוד ספורט.

הניווט מתאים לכל המשפחה ואין צורך בציוד מיוחד או בהכנה מוקדמת. באירוע תינתן הדרכה למשתתפים.

הפעילות הינה ללא עלות אך כרוכה בהרשמה מראש, להרשמה >> לחצו כאן

מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל: "החברה העירונית  מזמינה את תושבי העיר לפעילות ניווט משפחתית, ספורטיבית וחוויתית בימי חופשת חג הפורים. בואו להכיר את ההיסטוריה של העיר וליהנות מפעילות חווייתית, משפחתית ומגבשת!"