24.3 | פורים של גיבורים

פורים של גיבורים ברחובות: מצדיעים לגיבורות ולגיבורים בחזית ובעורף

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו בפארק המייסדים הפנינג פורים בסימן הצדעה לגיבורות ולגיבורים בחזית ובעורף. בתוכנית: הופעה של כוכב הילדים יובל המבולבל, מתנפחים, מתחם נינג'ה, מתקני לונה בפארק, עמדות צילום ועוד

יום ראשון, 24.3, י"ד באדר ב', 14:00-10:00, הכניסה חופשית!

בהמשך היום, בין השעות 20:00-23:00 יתקיים RAVE פורים לנוער בהשתתפות אמני הנוער כפיר צפריר, עידו בי וליעד מאיר. הכניסה חופשית!

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות את הציבור להשתתף בהפנינג מיוחד שכולו מוקדש, בהצדעה, לגיבורות ולגיבורים המשרתים בצה"ל ובכוחות הביטחון, לחיילות וחיילי מערך המילואים ולגיבורות ולגיבורים בעורף, ובניהם לנשות המילואימניקים. במלחמה הזו כולנו למדנו כי העורף חזק לא רק בזכות העמידה האיתנה ורוח הלחימה של חיילנו האמיצים אלא גם בזכות בני ובנות הזוג של חיילי המילואים, שנותנים את הרוח הגבית לצה"ל וכוחות הביטחון, אשר עושים לילות כימים בהגנה על הבית.

האירוע יתקיים בפארק המייסדים, בחופשת פורים, יום ראשון, 24.3, בין השעות 14:00-10:00. כוכב הילדים האהוב, יובל המבולבל, יופיע לצד כישרונות מקומיים עם הופעות של מיטב להקות המחול והזמר העירוניות, לרבות רקדני הדרי רחובות, חניכי בימת הנוער ועוד.

ברחבי הפארק יפעלו שלל מתקני שעשועים, יצירה ואטרקציות בכמה מתחמים: מגוון מתקני לונה פארק הכוללים, ביתני יריד, קרוסלות ועוד, מתחם מולטימדיה בו יוצעו מבחר משחקי מחשב, עמדות צילום בהן ניתן יהיה להצטלם כגיבורי על, מתחם ג'ימבורי לקטנטנים, מתחם יצירה פורימי עם מגוון יצירות של מסיכות לפורים, טרמפולינות, ביתני יריד, קיר טיפוס ועוד.

כמיטב המסורת בעיר, יתקיים בערב יום ראשון, ה-24.3, RAVE פורים לבני הנוער החל מהשעה 20:00, במהלכו יעלו על במת הפארק אמני הנוער האהובים ליעד מאיר, עידו בי וכפיר צפריר ("פחד אלוהים"), שירקידו את בני הנוער.

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "בעת הזו החלטנו להעלות על נס את גבורתם של חיילי צה"ל, כוחות הביטחון, החטופים והעורף הישראלי החזק, כולם גיבורי העל שלנו שבזכותם מתאפשר לכולנו להביא את שמחת חג הפורים לתושבי רחובות".