"אסיף מוזיקלי" - חגיגות סוכות ברחובות | 2-4.10.23

"אסיף מוזיקלי" - שלושה ימים של חגיגת מוזיקה ישראלית בחול המועד סוכות ברחובות

עיריית רחובות והחברה העירונית שמחות להציג את אירועי סוכות ברחובות: "אסיף מוזיקלי" - חגיגה של מוזיקה ישראלית במשך שלושה ימים עם מיטב האמנים: מרגול, עמיר בניון, חיים משה, בר צברי, אביבה אבידן, מאיה אברהם ועוד.

המופעים יתקיימו בימים שני-רביעי, 2-4.10.23 בשעה 20:00 בפארק המייסדים. הכניסה חופשית

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה, כמיטב המסורת בחול המועד סוכות, את אירועי סוכות "אסיף מוזיקלי" בפארק המייסדים בעיר, בימי שני, שלישי ורביעי, בתאריכים 2-4.10.23, י"ז-י"ט בתשרי, בשעה 20:00 בפארק המייסדים. הכניסה חופשית והציבור מוזמן להגיע ולקיים ביחד את המנהג "ושמחת בחגך והיית אך שמח".

ביום שני, 2.10.23 נפתח את האירועים במופע רוק ישראלי – ערב שכולו מחווה ליוצרים וללהיטי הענק של שנות השבעים והשמונים: להקת Forever s'80 עם הסולן ליאון רוזנברג, שיבצעו את הלהיטים הגדולים של שנות השמונים שממשיכים לרגש ולהרקיד עד היום.

להקת הטרנזיסטור במופע מחווה ללהיטיו של אריק איינשטיין, שיארחו את מיקי גבריאלוב, שעבד עם אינשטיין על להיטי הענק, ולהקת אומהגומה במחווה ליוצרים ייחודים במוזיקה הישראלית - יצחק קלפטר, דני סנדרסון, גידי גוב ועוד, שיארחו את הזמר אילן ליבוביץ' ואת נערת הרוק הנצחית סי היימן.

ביום שלישי, 3.10.23 יתקיים קונצרט חג חגיגי עם תזמורת "אלמוגרביה מעלות-תרשיחא", תזמורת רב תרבותית מהגליל, הפועלת לשימור וחידוש מסורות מוזיקליות עשירות, שמרכיבות את התרבות הישראלית. התזמורת מחברת בין מזרח ומערב בחגיגה ים תיכונית מלהיבה של קלאסיקות מכל הזמנים בהשתתפות הזמרים: אביבה אבידן, בר צברי ומאיה אברהם.

בערב זה תתקיים גם הופעתו של הזמר האהוב חיים משה, שישיר את מיטב שיריו האהובים, המהווים נכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

ביום רביעי, 4.10.23, נחתום את אירועי סוכות בשתי הופעות חגיגיות של האמנים האהובים מרגלית צנעני (מרגול) ועמיר בניון, עם מיטב הלהיטים הגדולים והאהובים שלהם.

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "מופעי "אסיף מוזיקלי" משלבים סגנונות מוסיקליים אהובים לאורך תקופות שונות. המוסיקה מחברת בין בני אדם ואין יותר מתאים לקיים אירועים אלה מאשר בחג סוכות, החג המשפחתי בו אנו מארחים ומתארחים בסוכה. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה ואני מזמין את כל הציבור להגיע וליהנות. חג סוכות שמח!". 


 הסדרי חניה ונגישות

בימים שני עד רביעי, 2-4.10.23 , י"ז-י"ט בתשרי תשפ"ד , בין השעות 23:00-20:00, יתקיימו אירועי סוכות בפארק המייסדים.

ביום ראשון, 1.10.23, ט"ז בתשרי תשפ"ד, החל מהשעה 23:30 בלילה ייסגרו לחניית כלי רכב חניון פארק המייסדים והחניון ושביל הגישה הצמודים למועדון ויצ"ו לצורך ביצוע עבודות הקמת האירוע וקיומו.

לא תתאפשר כניסת כלי רכב לחניונים אלו עד ליום רביעי ה-4.10.23, י"ט בתשרי בשעה 24:00 בלילה.

בכל אחד מהימים הפארק יהיה סגור להולכי רגל ומבקרים לצורך הכנת הפארק לאירועים ועד לגמר האירוע. ביום שני, 2.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 13:00. בימים שלישי ורביעי, 3-4.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 15:00.

חניה חלופית

בימי חול המועד סוכות החניה בכחול-לבן הינה בחינם לתושבי העיר.

בקניון רחובות (שעתיים ראשונות בחינם).

בחניון הכורכר הצמוד לפארק המייסדים - כניסה מרחוב השופטים (בתשלום) וברחובות הסמוכים, בהתאם להוראות השילוט.

הסדרי נגישות ♿

במהלך האירוע תתאפשר חניית נכי גפיים בלבד בחניון פארק המייסדים (כניסה מרחוב השופטים).

באירוע יוצבו תאי שירותים נגישים.

כניסות נגישות למתחם האירוע בכניסה הראשית, בצומת הרחובות הרצל-לבקוביץ ובהרצל – בכניסה מול השוק העירוני.

באירוע תוצב מערכת עזר לכבדי שמע, ניתן לקבלה בעמדת הסאונד הממוקמת במרכז הפארק.

לא תתאפשר כניסת בעלי חיים, למעט חיות שירות לטובת המסתייעים.

הנחיות משטרת ישראל, השיטור העירוני ואגף הבטחון בעיריית רחובות

לא תתאפשר הכנסת כלי נשק, חפצים מסוכנים, צעצועים מסוכנים מכל סוג שהוא, ספריי קצף, משקאות חריפים, בקבוקי זכוכית ופחיות שתיה. כמו כן, לא תתאפשר כניסת אופניים מכל סוג שהוא, קורקינט חשמלי, סקייטבורד וכלים ממונעים מכל סוג שהוא.

המוקד העירוני 106 זמין לפניותיכם 24 שעות ביממה.