סדנאות קיץ אומניות הבמה | בימת הנוער

סדנאות קיץ אומנויות הבמה - בימת הנוער | עולים לכיתה ד' עד ז'

סדנאות הקיץ הייחודיות של בימת הנוער תעניק לחניכים חשיפה לעולם אמנות הבמה והמופע.

מדי יום הילדים יתנסו בפעילויות רבות, מגוונות, עשירות בתכנים מכל הקשת הרחבה של עולם אמנות הבמה (סגנונות מוסיקאליים, פיתוח קול ושירה, הקלטה באולפן, אמנות פלסטית לבמה, יצירה בימתית עם חומרים ממוחזרים, קרבות במה, טכניקות משחק, משחק מול מצלמה, הקרנת סרט חגיגית עם כל החברים, מחול ושפה תנועתית, קצב ותיפוף, סדנאות אמן ועוד...).

שלושה שבועות של חוויות מעשירות, מלמדות, מפתחות, מרחיבות אופקים, מאתגרות, מסקרנות ובעיקר מהנות - תוך דגש על תשומת לב אישית לכל חניך, התמקדות בתקשורת בינאישית ועבודה קבוצתית, חברתית ומקצועית כאחד.

מדי יום הילדים יתנסו בפעילויות רבות, מגוונות, עשירות בתכנים מכל הקשת הרחבה של עולם אמנות הבמה (סגנונות מוסיקאליים, פיתוח קול ושירה, הקלטה באולפן, אמנות פלסטית לבמה, יצירה בימתית עם חומרים ממוחזרים, קרבות במה, טכניקות משחק, משחק מול מצלמה, הקרנת סרט חגיגית עם כל החברים, מחול ושפה תנועתית, קצב ותיפוף, סדנאות אמן ועוד..). שלושה שבועות של חוויות מעשירות, מלמדות, מפתחות, מרחיבות אופקים, מאתגרות, מסקרנות ובעיקר מהנות -  תוך דגש על תשומת לב אישית לכל חניך ,התמקדות בתקשורת בינאישית ועבודה קבוצתית, חברתית ומקצועית כאחד.

למעט סדנאות אמן, את הסדנאות ינחו הצוות המקצועי של בימת הנוער (במאים, אנשי תיאטרון וחינוך לאמנות המופע ויצירה, כוריאוגרפים, מוסיקאים וכיו"ב...).

בנוסף, לכל קבוצה מד"צים קבועים - נוער מחניכי בימת הנוער, שילוו את הילדים לאורך כל שעות הפעילות.

כל הפעילות תתקיים במתחם בימת הנוער.

ביום הפעילות האחרון יתקיים הפנינג סיום חגיגי שיכלול אטרקציות והפתעות.

בכל יום החניכים יקבלו ארוחת בוקר הכוללת כריך (בחירה מתוך מספר אפשרויות מגוונת), ירקות ומיץ.

בנוסף, עמדה למילוי מים טריים וצוננים תעמוד לראשות החניכים לאורך כל שעות הפעילות. 

למי זה מיועד?

ילדים העולים לכיתה ד' עד עולים לכיתה ז'.

בעלי סקרנות לתחום אמנות הבמה והמופע, עם רצון ללמוד, להתפתח ולהתנסות בענפי התחום השונים. ילדים שרוצים ונכונים להתנהל בקבוצה, לעבוד בצוות וליצור קשרים חברתיים חדשים.

דגשים חשובים:

• בריאות הגוף והנפש – אנו מבקשים לידע טרם ההרשמה אודות כל מצב פיזי, רגשי – נפשי, קוגניטיבי, רגישויות או אלרגיות לחומרים ומזונות שהצוות המקצועי צריך לדעת מהם ומצריכים התייחסות מיוחדת.
• חשוב לציין, חניך/ה שזקוקים לתרופות כל שהן כולל או למזון מיוחד באחריות ההורים לצייד את הילד בהתאם. בימת הנוער לא רשאית לתת תרופות.
• אנו מצפים מכל משפחת בימת הנוער (צוות, חניכים והורים כאחד) לנהוג בכבוד וסובלנות כלפי הזולת.
• למעט מקרים חריגים שקיבלו את אישור הנהלת בימת הנוער, מצופה מן החניכים לקחת חלק פעיל בכל הפעילות ולהישמע להנחיות הצוות.
• חניך/ה שמסיבה כל שהיא לא ייקחו חלק בפעילות יוכלו לשהות בפינת היצירה תחת השגחה. במידה וחניך מביע באופן עקבי חוסר רצון/עניין להשתתף בפעילות, נציג מוסמך מטעם במת הנוער יצור קשר עם ההורים ויחד נבחן את המשך פעילותו במסגרת סדנאות הקיץ.  

תנאי הרשמה וביטול:

ניתן לבטל הרשמה עד לתאריך ה- 02.07.24 ולקבל החזר מלא לפי תנאי ההרשמה והביטול של החברה העירונית רחובות בתקנון. לאחר תאריך זה, לא ניתן לבצע ביטול הרשמה. 

01.07-18.07.24| כ"ה בסיוון – י"ב בתמוז תשפ"ד

ימים א'-ה' | 13:00-8:00

עלות: 2,250 ₪

לתקנון >> לחצו כאן

לפרטים ומידע נוסף

פרטי התקשרות בימת הנוער:

דוא"ל: bima@ironitr.co.il

להרשמה ותשלום לחצו על הכפתור הרשמה ותשלום