מסיבת החלפות - גרין פריידי | 26.11

מסיבת החלפות

ביום שישי ה-26.11, בין השעות 12:00-9:00, עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו מסיבת החלפת בגדים, ביוזמת חברי המועצה איטל בציר אלשיך וד"ר אסף אל בר ובשיתוף קהילת "המחליפות".

במקום "בלאק פריידי", שיחול ביום שישי ה-26.11, מזמינות עיריית רחובות והחברה העירונית בשיתוף חברי המועצה איטל בציר אלשיך וד"ר אסף אל-בר, לחגוג במסיבת "גרין פריידי" של החלפת בגדים ברחבת קן "השומר הצעיר" (רחוב השומרים 3), מהשעה 9:00 ועד 12:00.

האירוע פתוח לכולם בשיתוף החברה העירונית וקהילת "המחליפות" ויכלול: עמדת די.גיי', וסטיילסטית לצד נשנושים בריאים. הציבור מתבקש להגיע עם כוס רב פעמית. 

להרשמה לחצו כאן

איך זה עובד?
מעבירים שקיות בגדים לקן השומר הצעיר בתאריכים: 24.11, 25.11, בין השעות 18:00-16:00, וביום האירוע תוכלו לבחור מתוך המגוון שיוצג.

לדברי ראש העיר, רחמים מלול: "אנו פועלים בכל דרך אפשרית על מנת לעודד את השמירה על הסביבה והקיימות בעיר. המפגש להחלפת בגדים דווקא בעיצומו של חודש הקניות הוא מבורך, וכל התושבים מוזמנים".

לדברי איטל בציר אלשיך: "הדרך להוביל שינוי בתחום הסביבה, עוברת דרך שיתופי פעולה עם הקהילות השונות בעיר: אם זה עם קהילת "המחליפות", "השומר הצעיר", "המרכזים לצדק חברתי, "רחובות של תקווה", בוגרי קורס פעילי סביבה, שהקימו את קהילת "רחובות של עצים". ואחרות. אני קוראת לכל תושב ותושבת שרוצים לשתף פעולה למען הסביבה, מוזמנים לפנות אליי אישית".

דניס לוזדן, מובילת קהילת "המחליפות": "תעשיית האופנה אחראית לנזקים סביבתיים וחברתיים כבדים. בשנים האחרונות עולה המודעות החברתית למצב וכך יותר בוחרות/ים לצרוך אחרת. ניכר כי שוק ההלבשה יד שניה וביניהן מסיבות ההחלפות בצמיחה. אני בתקווה שקהילת ההחלפות שאנו מובילות בעיר תגדל לתועלת הקהילה והסביבה".

עידן טל, מנהל קן תנועת הנוער "השומר הצעיר": "שמחים לשתף פעולה עם יוזמות למען הקהילה ולמען מאבק במשבר האקלים ומחכים כבר לשיתוף הפעולה הבא".