חנוכה מהטבע | סדנת ליקוט משפחתית

גם בחנוכה ממשיכים להתחבר לטבע ולסביבה:
עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות אתכם לסדנה משפחתית לליקוט צמחי בר באזור שלולית החורף

חופשת חנוכה, ימים רביעי וחמישי, 1-2.12, 13:00-10:00, מספר המקומות מוגבל

עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות מזמינות משפחות ואת כלל הציבור להירשם לבילוי בטבע בחופשת החנוכה - סדנת ליקוט צמחי בר באיזור שלולית החורף  ב-1 וב-2 לדצמבר בין השעות 10:00 עד 13:00, בעלות מסובסדת של 20 ₪ בלבד למשתתף. הסדנה, שמתקיימת ביוזמת חברת המועצה איטל בציר אלשיך, משלבת חווית טבע מעשירה ורב חושית עם טלאור כהן הידועה גם כ"מלכת הטבע והליקוט". מספר המשתתפים בסדנה מוגבל.

המפגש ישלב הפעלות, סיפורים, ארוחה טעימה משותפת תוך כדי טיול ומגע עם שפע צמחי הבר האכילים (יגלו לכם את הסוד איזה צמח אכיל ואיזה פחות). ילדי העיר יוכלו לשאול שאלות, לחקור, ללקט וליהנות מהטבע והירוק וההורים יכולים להיזכר דרך החוויה גם בילדות.

המפגש ישלב חוויה רב חושית כשבסופה תוכלו ליהנות מארוחה משותפת הכוללת תבשיל ירוקים מהביל, סלט לצד פיתות על סאג' ותה צמחים מחמם.

נקודת יציאה: רחבת הפרגולה של "גן משה" - צומת יוספזון - מנחם בגין (הכביש העוקף).

על המשתתפים להביא לטיול: כובע, מים, נעלים סגורות, שקית ליקוט, כלי אוכל אישיים רב פעמיים ומצב רוח טוב. 

להרשמה לסדנה שתתקיים בתאריך 1.12.21 לחצו כאן

להרשמה לסדנה שתתקיים בתאריך 2.12.21 לחצו כאן

פעילות זו מתקיימת בהמשך לפעילויות בתחום סביבה שמקיימת  החברה העירונית בשיתוף חברת המועצה איטל בציר אלשיך (קורס פעילי סביבה, "קבלת שבת בסביבה", "מועדון דוקו לייף" ועוד).

רחמים מלול, ראש העיר: "חלק מהעשייה הסביבתית הוא דרך התנסות וחוויה, ואני שמח שמצאנו את הדרך לחבר את הילדים לתחום זה באמצעות סדנה ייחודית כדוגמת סדנת הליקוט, אני מזמין את כל ילדי העיר להשתתף".

לדברי איטל בציר אלשיך: "אנו צריכים לנצל כל הזדמנות שיש לנו כדי לחבר את הילדים שלנו לטבע שנותר בעיר שדרכו יוכלו למלא את יצר הסקרנות שהלם,  לגלות ולחוות חוויה הטבעית שמחוץ למסכי המחשב והסמארטפון שתורמת גם לבריאותם ולבריאותנו".