מרוץ הלילה של רחובות | 7.10

לשינויים בהסדרי התנועה והחניה בעקבות מרוץ הלילה לחצו כאן 

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, עטיית מסיכה באירוע חובה (פרט לשלב הריצה). כניסת משתתפים למתחם האירוע בפארק המייסדים והשתתפות במרוץ מותנית בהצגת תו ירוק *בתוקף* או בדיקת קורונה שלילית* (בדיקה מהירה שנערכה עד 24 שעות לפני הכניסה למתחם) ותעודה מזהה. 

*בדיקות ביתיות אינן קבילות לצורך הכניסה למתחם האירוע

מרוץ הלילה ברחובות, בחסות רשת יוחננוף, יוצא לדרך

בליל חמישי, א' בחשוון, ה-7 באוקטובר, ישוב מרוץ הלילה של רחובות, לאחר הפסקה של שלוש שנים. המרוץ המרענן יתחיל בשעה 20:30, יכלול 3 מקצים תחרותיים ומקצה עממי וצפויים להשתתף בו אלפי רצים, כולל משתתפים עם צרכים מיוחדים.

ההשתתפות בהרשמה בלבד באתר המרוץ >> לחצו כאן

עיריית רחובות, עיר המדע והתרבות, והחברה העירונית, משיקות מחדש את מרוץ הלילה, שנערך לאחרונה לפני כשלוש שנים. דווקא בתקופת הקורונה, שלימדה את כולנו לעשות ספורט באוויר הפתוח, חשוב להשתתף במרוץ שייערך בחוץ, בשעות הלילה הקרירות יותר. השנה, בהתאם להנחיות משרד הבריאות העדכניות, הוחלט להשיב עטרה ליושנה ולהפיח חיים מחדש במרוץ הלילה הוותיק, שיתקיים בחסות רשת סופרשוק "יוחננוף".

במסגרת המרוץ, שיתקיים בליל חמישי, 7.10, יוזנקו שלושה מקצים תחרותיים של 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2 ק"מ לצד מקצה עממי של 800 מטרים, בו ייקחו חלק גם משתתפים עם צרכים מיוחדים.

בשעה 19:30, יתכנסו המשתתפים בפארק המייסדים, ובשעה 20:30 יוזנקו כל המקצים, ויחלו במרוץ שילווה באטרקציות אור ייחודיות, והופעות מוזיקליות מרנינות בחסות הקונסרבטוריון העירוני.

בסיום כל המקצים, יתכנסו התושבים והרצים ברחבת הבמה בפארק המייסדים ושם ייהנו מהופעה של הזמרת דנה לפידות. בסיומה, יתקיים טקס חלוקת פרסים חגיגי למנצחים במרוץ, במעמד ראש העיר, רחמים מלול ומנכ"ל רשת יוחננוף, איתן יוחננוף.

ההשתתפות במרוץ כרוכה בהרשמה ותשלום. פרטים באתרי עיריית רחובות, החברה העירונית ואתר המרוץ >> לחצו כאן

כמו כן, המרוץ יתקיים בכפוף להנחיות משרד הבריאות. מומלץ להתעדכן באתר המרוץ.

רחמים מלול, ראש העיר רחובות: "אחד מיעדינו המרכזיים ברחובות הוא שימת דגש מרכזי על קיום אורח חיים בריא בקרב תושבינו. אני קורא לכלל התושבים והמבקרים, מגדול ועד קטן, בואו לקחת חלק באירוע מהנה, משחרר והכי חשוב - בריא".

איתן יוחננוף, מנכ"ל רשת "יוחננוף": "רחובות היא הבית של יוחננוף ולכן אנחנו שמחים לקחת חלק במרוץ למען תושבי העיר והאזור. המרוץ מתחבר לערכי החברה הדוגלת באורח חיים בריא. מעבר למרוץ הלילה, יוחננוף הקימה קבוצות ריצה ברחבי הארץ ואנו מפעילים אותן באופן שוטף על ידי מאמן מקצועי מטעמנו – באימונים, תחרויות וגם במרוץ הלילה הקרוב."

חבר המועצה רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט: "אנו שמחים על קיום אירוע מרכזי וחשוב זה בעיר רחובות, במיוחד לאחר הפסקה ארוכה שנאלצנו לקחת לאור הגבלות הקורונה. השנה, אנחנו מחזירים את המרוץ לעיר כחלק משלל פעילויות ספורט מרובות שהפקנו ונמשיך להפיק לרווחת כל תושבת ותושב".

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית: "שנת הקורונה וההגבלות שהגיעו עמה, פתחו בפני אנשים רבים את השער לעיסוק בספורט כתחביב בריא ומשחרר. החברה העירונית גאה להפיק את מרוץ הלילה, אשר יהווה את המשכיותה של מסורת ספורטיבית בעיר ויחבר תושבים נוספים לטרנד הריצה אשר צובר תאוצה בשנים האחרונות. בואו לרוץ איתנו!"

למידע נוסף והרשמה למרוץ >> לחצו כאן