מיינדפולנס בשיטת MBSR

בהנחיית עדה אבשלום, פסיכולוגית קלינית, בוגרת קורס מורי MBSR (התמודדות עם מתחים באמצעות מיינדפולנס) של מכון מודע – בית הספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה המרכז הבין-תחומי, הרצליה.  

מיינדפולנס הוא הפנייה של קשב (תשומת לב) באופן שיטתי לתחושות גוף, לחושים, למחשבות, ולתגובות רגשיות. באמצעותו אנו לומדים להכיר טוב יותר דפוסי מחשבה והתנהגות שיש לנו. 

אימון במיינדפולנס יכול לשנות את מערכת היחסים שיש לנו עם מחשבות מטרידות, עם גורמי לחץ מבחוץ ומבפנים, ויכול לשנות את יכולת ההכלה וההתמודדות שלנו עם מצבי רוח ורגשות לא נעימים. האימון יכול לאפשר לנו לזהות דפוסי מחשבה והתנהגות אוטומטיים לפני שהם מתבטאים, ולהבין איזה דפוסים הם מיטיבים ואיזה אינם מיטיבים. 

באימון נוכל לפגוש את הפחדים, הכעסים, התסכולים, התקוות והאכזבות שלנו. נראה מה מכל אלה הוא המציאות ומה הוא סבל נוסף שתודעתנו מייצרת ושממנו אפשר להשתחרר. 

"התמודדות עם מתחים באמצעות מיינדפולנס" הוא קורס מובנה בן 9 מפגשים שפותח בארה"ב ומועבר היום בכל העולם על-ידי מורים שהוכשרו לכך במוסדות אקדמיים שונים. 

הקורס מורכב מ-8 מפגשים שבועיים בני שעתיים וחצי, ומפגש אחד ארוך בן 6 שעות. במסגרת הקורס המשתתפים לומדים לתרגל מיינדפולנס בישיבה, בשכיבה, ובתנועה. בנוסף, המשתתפים לומדים באופן עיוני על נושאים שונים הקשורים ללחץ ובריאות, והם מתבקשים לתרגל, על פי ההנחיות שינתנו בקורס. 

14.02.2020 |יום ו' | 11:30-9:00 | 9 מפגשים | 1458 ₪  

להרשמה ותשלום לחצו על הכפתור הרשמה ותשלום