תנועות הנוער

תנועות הנוער פותחות שנה חדשה, בעיר רחובות 4,500 בני נוער משתתפים בפעילות בלמעלה מ-20 סניפים ומוקדים של 11 תנועות וארגוני נוער הפועלים בעיר: עזרא, בני עקיבא, אריאל, צופים, הנוער העובד והלומד, השומר הצעיר, חוגי סיירות, כנפיים של קרמבו, איגי, אחריי, נחשונים.

עיריית רחובות ומחלקת הילדים והנוער רואים בתנועות וארגוני הנוער כבסיס להתפתחות מנהיגות בעיר בייחוד בימים מאתגרים אלו, בהם רוח ההתנדבות והערבות ההדדית כל כך נחוצה לנו כחברה.

פעילות תנועות וארגוני הנוער מתקיימת לפי התו הסגול וכל תקנוני התברואה ובטיחות הנדרשים לקיום פעילות משמעותית ובטוחה: בחלוקה לקפסולות והתאמת מרחבי הפעילות לעת הזו, ובשעת הצורך ידעו לפעול במתכונת מותאמת ממרחק.

במידה והטבלה לא מוצגת במלואה >> הקליקו כאן

תנועה / ארגון

סניף / קן / שבט

איש קשר

טלפון איש קשר

כתובת

שכונה

שעות וימי פעילות
(אפשר גם לפי שכבות)

אריאל

סניף בנות

אילה זומר

058-5326336

גוש עציון 18

קריית דוד

שבת ואמצע שבוע, שעות משתנות

סניף בנים

איתמר אנקרי

054-5466469

המקלט מול מרגולין 22

אבני חן

שבת ואמצע שבוע שעות משתנות

ביתר

מעוז ביתר

בן אמזלג

052-5182190

יעקובי 6

מילצ'ן

ימי שלישי וחמישי לכיתות ה-ו בשעה 16:00 ימי שני ורביעי לכיתות ז-ח בשעה 16:00 לכיתות ט בשעה 17:00

עזרא

מרכז

הלל בוטח

052-4239929

חפץ חיים 26

קריית דוד

יום חמישי רב השכבות לפי שעות באמצע שבוע כל קבוצה קובעת איתי מתי הם עושים פעולה

משג"ב

טלאור פרנקל

052-7715962

כיכר החשמונאים 1

משג"ב

שלישי 16:00-19:00, חמישי 16:00-22:00, שבת בצהריים 15:00-19:00

שיכון איתמר

מעין רייך

052-6071325

בצלאל לינדה 1

שיכון איתמר

שלישי 16:30 -20:00 ,לפעמים ורביעי, ושבת מ17:00 עד מוצ"ש

צופים

שבט סער צופים דתיים

טל

053-4296394

רחובות המדע

שבט שני"ר

שיר גולן

054-2440625

סירני 54

רחובות המדע

שלישי 17:00-19:00 שישי 16:00-17:30

שבט ירדן

ירין טיבי

054-2441735

יצחק בן ארי 9

החדשה

שלישי 17:00-19:00 חמישי 17:00-19:00

שבט יאיר

יולי

054-2441363

בי"ס נבון

ההולנדית

קומונת אושיות

עידו

054-9251200

אושיות

בני עקיבא

סניף מרכז

טל

050-5448045

זכריה מאדר 24

היובל

כפר גבירול

אילה בירנבאום

054-6423021

דוד אלעזר 26

כפר גבירול

שבת ואמצע שבוע, כל שבט בזמן אחר

קריית משה

הודיה בריח

052-4813103

קלמן גבריאלוב 20

קריית משה

שבת ואמצע שבוע כל שבט בזמן אחר

אושיות

טליה ביאליק

058-4766335

ההסתדרות 30

אושיות

שבת ואמצע שבוע כל קבוצה יום אחר

השומר הצעיר

ויצמן

עידן טל גלפרב

052-3754371

השומרים 3

נורדאו

ראשון- ליוי צוותי הדרכה. שני- תיכון, שלישי- יסודי, רביעי- חטיבה, חמישי - תיכון, שישי - כל הקן

הנוער העובד והלומד

קן ההולנדית

גל נחמני

055-6665481

הר הצופים 31

ההולנדית

קן חבצלת והחדשה

מאור

052-3006683

הירדן 10, שכונת חבצלת

חבצלת והחדשה

חוגי סיירות

אלה נאור

052-6699089

הנביאים 8

בכל העיר

א-ה 16:00-20:00 (כל קבוצה יום אחר)

כנפיים של קרמבו

ענבל אוינר

054-9331064

רחל הירשנזון 25, בית ספר בן צבי

שעריים

יום ב'- פעילות צרכים מיוחדים 17:30-18:45 וקבוצות חונכים ח'-יב' 19:00-20:00. יום ד'- שכבה צעירה (ד-ז) 17:30-18:30, שכבה בוגרת לא חונכים 18:00-19:00.

איגי

מיכל

054-6253433

נחשונים

דנה

050-7271474

אשרוב 12

קריית משה

אחריי

-


במידה והטבלה לא מוצגת במלואה >> הקליקו כאן





למידע נוסף התקשרו: 08-9471199