בית מיכל

בית מיכל הוא מרכז תרבות קטן ואינטימי לעשייה אמנותית, אינטלקטואלית ואיכותית, המשלב ספריית ילדים ונוער עשירה ומגוונת, גלריה לאמנות וחלל למפגשים, סדנאות ופעילויות תרבותיות. 


ספריית ילדים ונוער

הספרייה בבית מיכל היא ספרייה ייחודית לילדים ולנוער, עשירה ומגוונת. יש בה ספרים לגילאים 16-2 שניתן לשאול ומרחב ביתי שניתן להשתרע בו ולקרוא. בימי חמישי בשעה 17:30 מתקיים תיאטרון - סיפור לילדים מגיל 3 עד גיל 6.

שעות פתיחת הספרייה: ימים א', ב', ג', ה' 19:00-16:00 | ב', ד' 12:00-9:00

תרשמי - לחידוש מנוי או פתיחת מנוי חדש, הכנסו לאתר בית מיכל


מקום לתרבות בית מיכל

בערבים מתקיימים בבית מפגשים עם סופרים, משוררים, מוזיקאים, הוגים, יוצרי קולנוע ותיאטרון. בכל שנה נבחר נושא תמטי השוזר את כל האירועים בבית ומוסיף להם רובד נוסף של משמעות.

השנה, הנושא המרכזי שיקשור את כל המפגשים בבית מיכל יהיה הסכמה.

הסכמה להקשיב, להיחשף, להעז, לתת אמון, להפסיד, לוותר, להתנגד, להגיד כן, להגיד לא.

הסכמה בין בני אדם, בין המינים, בין הניצים. ביננו לבין עצמנו.

להורדת התוכנייה של סמסטר א' (אוקטובר-ינואר) >> לחצו כאן


גלריה 10

הגלריה בבית מיכל שואפת להציג אמנות ישראלית איכותית ולהפוך אבן שואבת לקהל המבקרים הבאים בין כתלי בית מיכל, לספוג תרבות על כל גווניה. הגלריה פותחת צוהר אל העשייה האמנותית העשירה והאיכותית המתרחשת בארץ, של אמנים ותיקים וצעירים גם יחד. היא שואפת להציג אמנים העוסקים בתחומי אמנות שונים ובטכניקות מגוונות, אמנים המעלים דילמות הקשורות לחיינו כאן בארץ, ולחיים במרחב האוניברסאלי המקיף אותנו. אמנים העוסקים בתכנים אישיים ומקומיים כמו גם כאלו הבוראים עולמות של פנטזיה וקסם.

למידע נוסף התקשרו: 08-9467998